İletişim 0 (332) 352 42 45
info@konyastkplatformu.org.tr
Nişantaşı Mah. Dr. Hulusi Baybal Cad. Sefa İş Merkezi 28/203 ve 204 Selçuklu/Konya

KAMUOYU DUYURUSU

Konya’da Sivil alan ve Sivil Toplum, isimsiz Gönüllülerinin çok değerli katkı ve çabaları sayesinde bugünlere kadar gelmiştir. Bu kazanımların elde edilmesinde yıllardır süregelen sivil teşebbüs fikrinin belirleyici olduğu aşikârdır; her dönem ve şartta doğruları söyleyen, yanlışlara dur diyen gönüllülerin fedakârlıkları sayesinde bu alan gelişmiştir.

Bizler, sivil mecrada öncü rolü ve belirleyici özellikleri nedeniyle Konya sivil toplumunda hizmet etmenin onur ve sorumluluk bilinç ve düsturuyla hareket etmeye devam ediyoruz. Platform Başkanımız Muhsin Görgülügil’in Mayıs ayı sonu itibariyle görevinden ayrılması neticesinde sorumluluk, şahsıma tevdi edilmiştir. Platform yetkili organ ve üyelerinin düşünce ve talepleri etrafında şekillenen hizmet anlayışımızın önümüzdeki dönemde sürdürülmesi adına sivil düşünceli tüm kardeşlerimizi öne çıkmaya ve sorumluluk üstlenmeye davet ediyoruz.

Bu vesile ile; Sivil Toplum fikrinin şehrimizde gelişmesinde en başından itibaren gerek başkanlık görevini yürütmek, gerek yönetim organlarında görev almak, gerekse sivil hayata farklı kurum ve kapasitede katkı sağlamak suretiyle hizmet etmiş tüm büyüklerime çalışma ve gayretleri için teşekkür eder, tecrübe ve birikimlerinin yolumuzu aydınlatacağını ifade etmek isterim.

Gayret bizden, tevfik Yüce Allah’tandır.

Kamuoyuna ve Sivil Toplum Gönüllülerine saygıyla duyurulur.

Konya Sivil Toplum Kuruluşları Platformu Başkanı

Prof. Dr. Önder KUTLU

Konya STK Üyeler Tüm Üyeler